Volkswagen Passat 2020-İnceleme

Yeni Volkswagen Passat yakında Türkiye’de. Haziran ayında aracın Yurtdışı fiyatları yayınlanmıştı sırada Türkiye’ye geliş tarihi merak konusu oldu. Bizim tahminimize göre araç 2019‘un son dönemlerinde tanıtılıp piyasaya sürülecektir. Ülkemize sedan seçeneğine ek olarak station wagonu da sunacak olan Volkswagen, araçlarına 4 adet motor tipide sunacaktır. Bunların 2 adeti benzinli, 2 adet de dizel motor seçenekleri sunulması düşünülüyor.

Volkswagen Passat Türkiye’de Hangi Motorları Kullanacak?

4 tip motor seçeneği sunulacak;

  • 1.5 TSI 150 PS (Benzinli Motor) Standart Pakettir.
  • 2.0 TSI 187PS Yada 268PS (Benzinli Motor)
  • 1.6 TDI Evo 148PS (Dizel Motor)
  • 2.0 TDI Evo 190PS Yada 240 PS (Dizel Motor)

Ayrıca aracın 6 ileri otomatik şanzıman seçeneği ile sürücülerin karşısına çıkacak olan Volkswagen D segmentinde yeniden lider olmanın peşinde.

Volkswagen Passat Yeni Multimedya Sistemi

Yeni Nesil Volkswagen Passat, Android ve Apple CarPlay uyumlu olmasıyla sürücülerine ayrı bir keyif vermeyi amaçlıyor. Volkswagen her zamanki gibi kaliteden taviz vermemiş.

Volkswagen Passat Jant Seçenekleri

17 ve 19 inç jantlar kullanacak olan Passat kendisine ayrı bir hava katmayı başardı.

Volkswagen Passat 2020-Güvenlik

En son teknolojilerle donatılan passat, güvenlik yönünden de kendinden her zaman söz ettirecek. Kör nokta sistemi, ön ve arka park sensörleri, ön çarpışma önleyici, acil fren sistemi gibi özelliklerini standart pakette sunuyor.

Kullanıcılara ek olarak sunulacak pakette ise, şerit takip sistemi, park asistanı ve hız sabitleyici gibi özellikler eklenebilecektir.

Volkswagen Passat 2020 Video Tanıtım

Volkswagen Passat 2020-İnceleme” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir