Honda PCX 125

Baştan aşağı yenilenen Honda PCX 125 yola çıkmaya hazır! LED aydınlatmaları, LCD gösterge paneli, IDLE STOP ve anahtarsız çalıştırma özellikleriyle satışa sunulan yeni PCX125 kombine fren sistemine sahip. Düşük yakıt tüketimi, eşsiz manevra kabiliyetinin yanı sıra dinamik çizgileriyle de en yakın yol arkadaşınız olmaya hazır.

Güvenilir, konforlu ve kompakt boyutlarıyla oldukça kıvrak bir sürüş sunan yeni Honda PCX125, rahat ve destekli oturma pozisyonu sunar. Geniş sele altı depolama alanı ve ileri seviyede malzeme ve işçilik kalitesiyle kendi segmentinde fark yaratıyor.

Yeni LCD gösterge paneli ve LED teknolojisine sahip ön farlarla arka stop lambası gibi rakipsiz özelliklerle fonksiyonellik noktasında da önemli kazanımlar sunuyor. Yeni ikili boru tipi çelik şasi yol tutuş ve sürüş özelliklerine katkı sağlarken, daha büyük tekerleklere sahip jantlar ağırlık tasarrufu sağlıyor. Yeni yayların da katkısıyla daha uzun süspansiyon yoluna sahip amortisörler daha konforlu bir sürüş sunuyor.

LED farlar ve ince gündüz farları öne doğru eğimli bir tasarıma sahipken, ön görünüm kısa far ve uzun far yandığında tamamen farklı bir karakteristik ortaya koyuyor. Sinyal lambalarını da içine alan arka stop lambaları modern tasarımıyla dikkat çekiyor.

Su soğutmalı tek silindirli dört zamanlı SOHC motor, yüksek çekiş gücü ve düşük tüketimle düşük CO2 emisyon değerini kusursuz bir uyumla bir arada sunuyor. Optimize edilen motor, alt devirlerdeki yüksek çekiş gücünden ödün vermeden daha yüksek bir üst devir performansı vaat ediyor.

Genel

Motor Sıvı soğutmalı, 4 zamanlı, 2 supaplı, tek silindirli, SOHC
Motor hacmi (cc) 125
Maks. Güç (kW@dev/dak) 9 kW @ 8500 d/d
Maks. Tork (Nm @ dev/dak) 11.8 Nm @ 5000 d/d
Şanzıman CVT
Dingil mesafesi (mm) 1.315
Sele yüksekliği (mm) 764
Yerden yükseklik (mm) 137
Yakıt kapasitesi 8 lt.
Boş Ağırlık 130 kg

Lastikler

Lastik (Ön) 100/80-14M/C (48P) 200kPa
Lastik (Arka) 120/70-14M/C (61P) 225 kPa

Süspansiyonlar

Süspansiyon (Ön) 31 mm teleskobik, 89 mm hareket mesafesi
Süspansiyon (Arka) İkili süspansiyon, alüminyum salıncak, 84 mm hareket mesafesi

Frenler

Fren (Ön) 220 mm 2 piston kaliperli hidrolik disk
Fren (Arka) 130 mm göbek fren

Aydınlatma

Aydınlatma Var
LED Stop Lambası Var

https://honda.com.tr/pcx-125

https://www.sahibinden.com/motosiklet-honda-pcx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir